Sarı Lacivert Mühendis Yeleği
KDV Dahil:
0,00TL

Havale/Tek Çekim Fiyatı:
-1,00TL

Ürünün Teslimat Süresi:
3 Gün

Henüz bu ürün için soru sorulmadı. İlk siz sorabilirsiniz.

Aklınıza takılanlar mı var? Hemen sorun.

Adınız:
E-Posta Adresiniz:


Sorunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Doğrulama kodunu giriniz:İş ve İşçi Yelekleri

Firmamız iş güvenliğini sağlamak sorumluluğundaki payını iş güvenliği malzemeleri üretiminde oynadığı rol ile yerine getirmeyi amaçlamaktadır. Görünmez kazaların önüne geçilebilmesi adına Fetih İş Güvenliği olarak her türlü ikaz yeleği üretimini özenle yapmaktayız.

Mühendis Yeleği

Fetih İş Güvenliği olarak şantiye ve buna benzer iş güvenlik malzemesine ihtiyaç duyan tüm iş yerlerinde tüm çalışanlara yönelik yelekler üretmekteyiz. İşçilerin olası kazalarda mağdur olmamaları adına ürettiğimiz ikaz yeleklerinin yanı sıra mühendisler için de yelek üretimi yapmaktayız. Olası kazaların önüne geçmek ve şantiyede kendilerini görünür kılmak adına mühendislerin de gerekli özeni gösterip yelek kullanımına dikkat etmeleri gerekir.

Sarı Renkli Mühendis Yeleği

Mühendis yeleklerinin de farklı rekleri mevcut bulunmaktadır. Çalışılan yerin ışık, gölge şartlarına göre uygun yeleği seçmek, can güvenliğini sağlaması bakımından firmamız tarafından hayati önemde görülmektedir. Sarı renkli mühendis yeleği bu sebeple genel ışık koşullarına uyumu bakımından tercih edilmektedir.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz:

Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:

Fetih İş Güvenliği © 2019

Telif Hakkı © 2019. Tüm Hakları Saklıdır. Dijital Pazarlama Ajansı

Göster Mobil Sürüm / Masaüstü